O mne

Vitajte!

Moje meno je Bianka Guzyová a som študentkou 2. ročníka masmediálnych štúdií na FF UPJŠ v Košiciach. Narodila som sa v malom mestečku Svidník, kde som strávila celý svoj doterajší život. Po ukončení Gymnázia bl. Matky Terezy smerovali moje kroky priamo do nášho hlavného mesta, do Bratislavy. Zistila som, že život vo veľkomeste nie je, asi, nič pre mňa a tak som sa vrátila späť na východ Slovenska. Som obyčajné 22-ročné dievča s dlhými čokoládovými vlasmi, veľkými snami a vášňou pred módu. Maniak na zážitky, dobrých ľudí, jedlo a nakupovanie. Každý deň by mal byť produktívny a pozitívny prístup je pre mňa prioritou. Neznášam faloš s.r.o. a ak niečo sľúbim, snažím sa to aj dodržať. Trošku teatrálna, infantilná, veľká citlivka, detailistka, až puntičkárka. Občas roztržitá a nerozhodná. That’s me! 🙂 Už 13 rokov hrám na gitare, 3 roky si píšem tento svoj internetový denníček a hovorím si blogerka.

Gro blogu tvorí móda a moje outfit posty. Občas prispejem aj nejakým zážitkovým postom, cestovaním, recenziami, videami na YouTube a viac sa môžete dočítať na blogu.

Blog funguje od 29.3.2015, kedy som sa po takmer ročnom rozhodovaní zapojila medzi XY inšpiratívnych blogerov. Vtedy ešte na http://biankaguzyova.blogspot.sk/, no od marca 2017 fungujem pod touto stránkou.
Nájdete ma na facebooku Biankovo, instagrame @biankovo, rovnako aj na YouTube, prípadne záujem o spoluprácu, alebo vaše otázky mi píšte na biankaguzyova@gmail.com

 
Bianka ♡