Carrie Bradshaw

Biankovo/ september 25, 2019/ Cestovanie, Outfity/ 2 comments

Hello Hello!

Už sme doma. 3 mesiace zleteli rýchlejšie, ako voda a naše americké leto sa skončilo. Ak ste tu noví a uniklo Vám, prečo som bola v US, v TOMTO PRÍSPEVKU sa dozviete všetko podstatné. Amerika bola perfektná, no je čas sa vrátiť do reality a skutočného domáceho a školského života. Čaká ma bakalársky ročník na VŠ a už je navyšší čas sa pustiť do písania práce a do povinností, ktoré sa počas leta nakopili. Bude to „sranda“ a myslím, že nejaký čas potrvá, kým sa dostatočne aklimatizujem.

Po dvoch mesiacoch mám pre Vás outfit, tentokrát, veľmi špeciálne, po prvýkrát, z NYC. Priamo spred domu Carrie Bradshaw. New York sme spoznali, snáď, z každej strany a jednou z hlavných zastávok, ktoré som chcela vidieť bol seriálový dom Carrie. Paradoxom je, že som seriál Sex v meste (ktorý by, snáď, mala vidieť každá šopoholička), som dopozerala tesne pred odchodom za veľkú mláku, o to viac autentickejšie bolo vidieť všetky miesta naživo. Ale o NYC sa viac porozprávame neskôr.

Verím, že to tu opäť ožije a uvidíme sa čoskoro so zopár, myslím si, zaujímavými cestovateľskými príspevkami, fotkami, tipmi  a videami z nášho tripu. Majte zatiaľ pekný týždeň a.. ja len že vychádzajte zo svojej komfortnej zóny, lebo až za jej hranicami začína skutočný život!

Sukňa: Second-hand / Tričko: Bershka / Ľadvinka, Okuliare: Rue 21 / Sandále: H&M / Opasok, Hodinky, Náušnice, Gumička: Aliexpress

Súťažím s Mall.sk

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

Bianka ♡ 

Leave a Reply

2 Comments on "Carrie Bradshaw"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Viki
Guest

tak tá ulica je dokonalá 😛

WHEN PIGS FLY

wpDiscuz