Čau Amerika!🇺🇸

Biankovo/ júl 15, 2019/ Cestovanie, Outfity/ 7 comments

Čaute z Ameriky!

Moja novinka roka, o ktorej som na „internetoch“ nehovorila a o ktorej už bystrejší, ktorí ma sledujú na IG/FB vedia je, že som v US! Konkrétne, už niečo cez dva týždne. Život sa mení, zmýšľanie a názory tiež, okolnosti podobne, hecla som sa a vietor a hon za zážitkami ma zaviali, tento rok, po prvýkrát, do zeme, kde to „žije“, kde sa sny stávajú skutočnosťou a kde odpoveď „nedá sa“ neexistuje. Kto by to bol kedy povedal, že ju na 3 mesiace budem volať domovom?

V skratke. Som tu s Katkou a Betkou na 3 mesiace, cez program Work&Travel. Dva mesiace budeme pracovať a necelý mesiac cestovať po Amerike. Aktuálne žijeme v štáte Oregon, pri pobreží, v meste Seaside. Okolie je čarovné a vytvára nám to tu o čosi krajšie prostredie, popri dňoch, kedy chodíme z roboty do roboty. „Užívame“ si tu pravý nefalšovaný robošský život a sťažovať sa nemôžeme. Naozaj to predčilo moje očakávania a na to, že som najväčší homesick človek na svete to zvládam celkom statočne. 😀 Mám pocit, že sme sa už celkom aklimatizovali – poobzerali sme sa po okolí, videli niekoľko krásnych miest, stretli nesmierne milých ľudí a zažili veci, ku ktorým by som doma mala veľmi ďaleko. Nie je to však žiadna ružová záhrada. Zatiaľ sa žiaden #americandream nekoná a náš aktuálny stav má veľmi ďaleko od akéhokoľvek blogerskéhoInstaPositiveLajfu (snáď až v septembri). Sme tu len obyčajné pracujúce imigrantky, ktoré robia podradné práce, len s oveľa lepším platom…

Predpokladám, že čas na blog mať nebudem a zrejme sa, či už ku klasicky outfitovým, alebo cestovateľským príspevkom na blog, dostanem až doma, koncom septembra. V podstate, v júli a auguste toho veľa nenacestujem, ani asi nič zaujímavé nezažijem, čiže všetok nazbieraný matroš z ciest zo septembra dám dokopy až s príchodom jesene a pokúsim sa Vám dať nejaké rady a tipy – čo vidieť/nevidieť, nezmeškať… Snažila som sa však pripraviť aspoň prvý US outfit, ktorý sme fotili, nedávno, s Betkou, aby som Vám ozrejmila moju aktuálnu situáciu. Mali sme voľné popoludnie a tak sme si šli užiť teplo na pláž, ktoré sa tu každodenne strieda s dažďom a chladom. Nafotený mám však ešte jeden „fit“, tak uvidím, kedy a či vôbec, sa k nemu toto leto dostanem.

Najbližší post mám však pripravený ako menšiu novinku a možno fajn spôsob, ako Vám inou formou sprostredkovať informácie odtiaľ. #STAYTUNED!!! Sledujte uuurčoooo môj INSTAGRAM, na ktorom som väčšinu času aktívna a kde sa snažím pridávať najaktuálnejšie zážitky. Tam sa zrejme najskôr dozviete aké prekvapko chystám, čo robím, kadiaľ cestujeme a čo sa deje.

Pozdravujem Slovenskoooo!❤

Sukňa, Rifľová bunda: Vintage / Tričko: New Yorker / Tenisky: Converse / Kabelka: ? / Mašľa: Aliexpress / Náušnice: H&M

Súťažím s Mall.sk

Fotograf: Betka Kozáková

 

Bianka ♡

Leave a Reply

7 Comments on "Čau Amerika!🇺🇸"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Katy
Guest

Kráska❤️

nataly
Guest

Super! Krásny outfit a aj skvelo napísané, mňa by ešte zaujímalo, že kde pracujete 😀 A prajem veľa šťastia a užite si to poriadne :)!
http://www.thenoela.com

Katka
Guest

Super čítanie. Fandím Vám…

trackback

[…] Čau Amerika!🇺🇸 […]

wpDiscuz