Bloger bazár

Biankovo/ máj 23, 2019/ Eventy/ 3 comments

V piatok, 10. 5. 2019, sa v Košiciach konal 2. bloger bazár, na ktorý som bola pozvaná aj ja. Fantastická atmosféra dotvárala celú udalosť a ani neviem, ako rýchlo to zbehlo. Popravde, spočiatku som mala dosť obavy, ako „natrepem“ všetky veci, ktoré by som rada vyradila, do kufra a preniesla ich zo Svidníka do Košíc, no nakoniec sa mi to podarilo a vďaka tomu, že vás prišlo naozaj neúrekom som domov išla o pár kíl ľahšia. Všetko sa mi predať nepodarilo a tak o pár dní, bude na mojom IG v „storíčkach“ bazár, tak to určite nezmeškaj a kúp si niečo, lebo do skrine sa mi už vytriedené oblečenie nezmestí. :/ 😀

Predávať prišli aj Viki z Victoria stories, Lucy z Fashion visions, Juli – Life is better in bikinis, Romanka z blogu Romilikes a ďalšie skvelé a šikovné baby. Všetko to pod palcom mala Barborka, ktorá odviedla skvelú prácu.

Verím, že rovnako, ako my, blogerky, ste si akciu užili a že sa Vám nové vecičky budú dobre nosiť. Malý #tb vo forme fotiek, či už z môjho telefónu, alebo z dielne Fotoateliér 7ART.

 

Bianka ♡

Leave a Reply

3 Comments on "Bloger bazár"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Viki
Guest

takéto akcie zbožňujem 🙂

WHEN PIGS FLY

trackback

[…] Bloger bazár […]

wpDiscuz