Kvetná nedeľa & Aliexpress poklady

Biankovo/ apríl 14, 2019/ Outfity/ 4 comments

Hello spring!🌸

Presne takto som si to celé predstavovala! Ten príchod jari. Ružové kvety a moje romantické ja. Keďže je Instagram, v posledných týždňoch plný magnóliových a kvetinových fotiek, nemohla som byť výnimka a požiadavkou k tomuto look-u boli fotky s kvetinkami. Fotografka Dominika našla v KE lokalitu, ktorá spĺňala všetky moje predstavy a vyčarovala dokonalé fotky. Teda minimálne pre mňa. 😀  A ako malý doplnok sa to všetko tematicky hodí k dnešnému dňu, a teda ku Kvetnej nedeli. 

Ale k outfitu. So stúpajúcou teplotou na teplomery pomaličky vyťahujem svoje letné sukničky a prestávam nosiť čiernu. Ten dnešný je v znamení pastelových farieb a dokonale ladí s jarnou atmosférou fotiek. Najkrajšia koženka, ktorú som hľadala asi 2 roky, je už v mojej skrini a neuveríte odkiaľ je. ALIEXPRESS!!! Okrem pokladov, ktoré nachádzam v babkinej, či dedkovej skrini, je toto ďalší úlovok, ktorý ma nadmieru prekvapil a potešil. Sadla ako uliata a spĺňala všetky atribúty, ktoré som hľadala. „Vílovská“ blúzka z Bonprix-u, biela sukňa z H&M, k tomu baby pink doplnky a modré lodičky. Natočila som si vlasy, nech doplním mood celej atmošky a tramtadadaaaaa, tu je výsledok. 

*Spolupráca

Koženková bunda, Okuliare, Hodinky: Aliexpress / Sukňa: H&M / Blúzka: Bonprix / Kabelka: F&F / Topánky: Stradivarius / Náušnice, Náramok: Orsay / Prsteň: ?

Fotograf: MxD photography

 

Bianka ♡

Leave a Reply

4 Comments on "Kvetná nedeľa & Aliexpress poklady"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
discoveringglam
Guest

Ty si dokonalá 🙂 Naozaj krásne fotky ste vytvorili ale vlastne ty máš všetky fotky krásne ♥

DISCOVERINGGLAM

Viki
Guest

naozaj krááásne fotky 🙂 a tá bunda je super

WHEN PIGS FLY

wpDiscuz