rifľa.

Biankovo/ marec 25, 2019/ Outfity/ 4 comments

Ahoj pondelok!

Začal sa nový týždeň, pomaličky sa končí marec a ja sa neviem dočkať leta a tepla. Máme za sebou krásny, slnečný víkend, ktorý bol predzvesťou prichádzajúcej jari. Už, už nech je, lebo sa teším na všetky koženôčky, sukničky, šatôčky a kvetinky. No… nie, žeby som ich v zime nenosila 😀 ale, v jari je to trošku adekvátnejšie. V stredu, keď sme boli s Dominikou fotiť, som (opäť raz) trošku podcenila počasie a obliekla sa nanajvýš nevhodne, keďže fúkalo o 106 a kto pozná košický vietor, určo vie, o čom píšem.

Stále som bola, čo sa obliekania týka, viac „na dámu“ ako chlapec. No z času na čas, vytiahnem vyťahanú košeľu, voľné nohavice a tenisky. Podčiarknem to fancy okuliarmi, „drsným“ rúžom a teatrálnymi výrazmi 😀 Dnešný outfit je presne o tom. Gro tvorí rifľa na rifľu, aneb vintage kúsky, ktoré s obľubou prezentujem, doplnené čiernymi doplnkami. Rifľové kombo sa mi v poslednom období veľmi páči a aj keď to úplne nie je my cup of tea, tak podobné kreácie sa tu sporadicky môžu objaviť, keďže sa takto cítim skvelo, a verím že Vás inšpiruje aj takáto iná stránka Bianky.

Úspešný týždeň!

Košeľa, Nohavice: Vintage / Koženková bunda: Forever 21 / Ruksak: New Yorker / Tenisky: Vans (Sizeer) / Okuliare, Choker, Náušnice: Aliexpress / Hodinky: Čínsky obchod

Fotograf: MxD photography

 

Bianka ♡

Leave a Reply

4 Comments on "rifľa."

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Viki
Guest

super outfit 🙂 naozaj ti to sekne

WHEN PIGS FLY

Mia
Guest

opäť krásne fotky! ♥

wpDiscuz