Šťastie je…

Biankovo/ marec 3, 2019/ Outfity/ 0 comments

Šťastie je vrtkavé. Počuli ste to už niekedy? Vraj sa chvíľku zdrží, potom zasa odíde a keď sa mu zasa chce, príde, alebo si sadne na kamaráta a nás nechá bez povšimnutia. Myslíte si, že je to naozaj tak?

Čo pre Vás znamená šťastie? Pre mnohých je to rodina, zdravie, láska, splnenie snov, náhoda, osud, kamaráti… (doplňte si podľa seba). Šťastie rozhodne nechodí náhodne, nie je to človek, ktorý si vyberá priateľov. Dokonca nechodí ani po horách. Je ho tu dostatok, pre každého z nás a navždy. Ak sa Vám práve teraz darí, nemusíte sa báť, že o pár dní, hodín, či minút to môže byť úplne inak. Nebuďte šťastní s pocitom, že sa to časom zmení. Alebo to máte naopak? Všetko na Vás padá a sype sa ako domček z karát? To ale neznamená, že je to konečný stav a možno bude, ak to vy nezmeníte. Máte to v rukách. Naprogramujte mozog na pozitívne veci a uvidíte, že toho pekného bude oveľa viac. Nie nadarmo sa vraví, že každý sme si tvorcom svojho šťastia.

Zapamätajte si, že šťastie je len pocit. Ak sa dobre cítite – ste šťastní, nesúvisí to s ničím iným. Chcete byť šťastní? Tak buďte! Jednoducho nad sebou prehlasujte veci a všetko podstatné príde. V pravý čas!

*Spolupráca

Kabát, Kabelka, Náušnice: H&M / Sukňa, Okuliare: Vintage / Rolák: Bonprix / Topánky: Stradivarius / Opasok: Taft / Silonky: ? / Prstene: Orsay

Fotograf: Galkvinne Photography

 

Bianka ♡

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz