Ženy ♡

Biankovo/ február 23, 2019/ Outfity/ 0 comments

My, ženy, sme teda veľmi zvláštne bytosti. Chceli by sme mať všetko a zároveň nič. Najlepšie hneď a bez vynaloženia akejkoľvek námahy. Mať peniaze, autá, dokonalé nohy, vypracovaný zadok, krásne dlhé vlasy, veľké pery, dom s bazénom, žrať a nepribrať, nestarnúť, byť stále fit a sexi. Chceme byť obdivované, úspešné, sebavedomé a s dávkou sarkazmu to ide o čosi lepšie, však? Ako bonus dokonalý muž a skôr viac dostávať, než dávať. Nemať neprajníkov, falošných kamarátov, len ľudí, na ktorých sa dá spoľahnúť. K tomu feministické názory, burcujúce predstavy a sny o zmene sveta. Byť dokonalá fashionistka a kamarátka v jednom. Jedna chce byť modelka, druhá letuška, ďalšia možno doktorka, alebo záchrankyňa ľudstva.

Všetky sme iné, s inými túžbami, predstavami, no predsa úplne rovnaké. Vravíme „nechcem“, keď niečo chceme, „nič mi nie je“, keď práve vtedy máme zlosť, snáď, na celý svet. Nie je to smiešne?

Sme nerozhodné, urážlivé, žiarlivé a zároveň láskavé, plné citov a emócii. Musíme mať stále pravdu a veľa si domýšľame. Chceme mať to, čo má iná a predsa byť výnimočná. Podobať sa na dokonalé dievčatá z Instagramu, mať iskru v očiach a nebyť len tuctovou princeznou v dave. Chtiac, či nechtiac sa prispôsobujeme aktuálnym trendom a snažíme sa pôsobiť vždy vyrovnane. Berieme všetko vážne a prežívame každú stotinu dňa. Sme v nasadení 24/7 a na ramená si toho, často, naložíme viac, než je potrebné.

Milujeme, cítime, dýchame a sme.

Milé ženy / dievčatá / dámy, ste krásne, viete o tom? Každá jedna, s tými svojimi „problémami“, starosťami, láskami a náladami. Nie kvôli tomu, že ste dokonalé, ale že ste to vy! Tak sa už neberme tak vážne. ♡

*Spolupráca

Kabát, Topánky: Stradivarus / Nohavice: Vintage / Rolák: Bonprix / Kabelka: Mumax / Čiapka: H&M / Opasok, Náhrdelník, Náušnice: Aliexpress

Fotograf: Nikola Kačalová

 

Bianka ♡

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz