Valentínky 💋

Biankovo/ február 14, 2019/ Fotenia/ 0 comments

Najromantickejší deň v roku je tu. Teda, minimálne sa mu tak vraví. Od polovice januára je marketingový plán, takmer všetkých výrobcov, ktorí majú čo to spoločné s Valentínom, jasný. Či už ide o čokoládky v tvare ♡, kvety, či rôzne maličkosti a infantilné vecičky s tematikou tohto sviatku.

Dnes som na jednej sociálnej sieti videla veľmi výstižný obrázok, a teda, že ak ste v správnom vzťahu, sviatok máte každý deň. Asi sa s týmto názorom stotožňujem. Láska sa má prejavovať každý deň a obdarovať milovanú osobu môžete kedykoľvek. Nepotrebujete na to jediný deň v roku. Na druhej strane si ale kladiem otázku, prečo je tento sviatok tak degradovaný. Myslím si, že každý sviatok má svoje čaro a svoju históriu. Z nejakého dôvodu vznikol a rovnako aj Valentín má svoj význam. Nadávanie naň len kvôli tomu, že sú mnohé ženy zúfalé, sklamané, či opustené feministky je, podľa mňa, úplne zbytočné. To, že Vás nikto nepozve na romantickú večeru nie je hneď koniec sveta. A že ho nemáte s kým stráviť? Všetci sme dostatočne uvedomelí na to, aby sme chápali, že dnes neide len o lásku k partnerovi, manželovi/manželke, ale aj o lásku rodinnú, kamarátsku, dokonca aj o tú „sebeckú“, selflove. Okolo každého je toľko milovaných osôb a teda som názoru, že dnešný deň má význam a aj keď ho trávite sám, pripomeňte si ho.

Každopádne, k propagovaniu tohto sviatku sa dnešným príspevkom pripájam aj ja, keďže som si nevedela predstaviť vhodnejší čas na tieto „romantické fotky v kaviarni“. Prv som si myslela, že ich použijem až na konci marca, kedy bude mať moje internetové dieťa narodeniny, ale musím sa s vami o ne podeliť už teraz a na marec vymyslím niečo špeciálne. Vznikli v rukách fotografky Niky a keď mi ich poslala, skoro som odpadla!!! Som nesmierne šťastná, že sme, konečne, mohli začať spoluprácu, keďže sme v kontakte už 2 roky a nikdy sme si nevedeli zladiť rozvrh, aby sme sa stretli. O to viac, keďže žije v Prešove, ktorý mám na skok. Nika je mega šikuľa a čarodejnica v jednom. Verím, že sa Vám budú fotky páčiť a že si dnešok ešte užijete.

Majte sa pekne a nezabúdajme na to, že si „valentínky“ treba robiť každý deň. ♡

 Sveter: H&M / Nohavice: Vintage / Náušnice, Náhrdelník: Aliexpress / Okuliare: Flying Tiger

Fotograf: Nikola Kačalová

 

Bianka ♡

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz