Think PINK🌸

Biankovo/ február 4, 2019/ Outfity/ 2 comments

Tak sa „vidíme“ opäť. 

Ako to býva u vás? Ste skôr negativista, či človek s pozitívnym prístupom? Máte aj vy niekedy na hlave nasadené ružové okuliare? Zdá sa Vám, že pozitivita je spojená s naivitou?

Priznám sa, že na väčšine negatívnych vecí sa snažím nájsť, aj pozitívne. Neviem, či vždy je to správne, no všímam si, že to tak robím. Jednoducho som presvedčená, že vo väčšine zlých vecí/situácií sa skrýva aj čosi dobré, čo nás má buď poučiť, alebo nám niečo ukázať. Nasmerovať správnym smerom, či dať nám lekciu. Teraz to vyznie extrémne slniečkársky, ale život je krásny a obklopovanie sa nesprávnymi vecami a myslenie len na najhoršie neprináša nič pozitívne. Nemyslím tým teraz veci spojené s energiami a vetami tipu „to čo vysielaš, to aj prijímaš“, či ako to je. 😀 Skôr len tak laicky a so zdravým, sedliackym rozumom, vnímať to dobré a pekné.

Prílišnej naivite, ktorá sa často odzrkadľuje len v sklamaní a veľakrát nás ťahá len dole, k zemi, sa však snažím vyhýbať. Určite netreba všetko zvaľovať na frázu „malo to tak byť“, lebo občas ide o ľudskú hlúposť, ktorá nás privádza do nepríjemných situácii. Sme tvorcami vlastného šťastia a teda aj omylov a pádov. Treba vedieť zo všetkého vyťažiť maximum, no nie silene prehlasovať a za každú cenu tvrdiť, že to bolo správne, aj keď to, v konečnom dôsledku, nemalo žiaden pozitívny dopad na náš život. 

A čo z toho vplýva? „Think pink“, ale s rozumom. 🙂 A práve dnešný outfit ma inšpiroval k tejto téme. Ružovo-sivo-čierna kombinácia, ja a za foťákom, po dlhšej dobre, Katka Baranová. Do fotenia som sa dokopala, konečne, v sobotu a výsledok vidíte už dnes. V nedeľu som rovno utekala do PO, kde som mala dohodnuté ďalšie fotenie, ale o tom, potom. Výsledky uvidíte v dvoch článkoch čoskoro. 🙂 #staytuned

Kabát, Silonky: New Yorker / Šaty: Textile House / Gumáky: Hunter / Kabelka: F&F / Čelenka: Six / Náramok: Ops Objects / Podkolienky: Vintage

Fotograf: Katka Baranová

 

Bianka ♡

 

Leave a Reply

2 Comments on "Think PINK🌸"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Mia
Guest

tak takto by som sa hneď obliekla aj ja, úplne môj štýl 🙂 super! ♥

wpDiscuz