Predvianočná (ne)nálada

Biankovo/ december 11, 2018/ Outfity/ 0 comments

 Ďalší týždeň je pred nami. Opäť sme bližšie k Vianociam a k roku 2019. Zdá sa mi, akoby leto bolo včera a pritom sa nachádzam v posledných týždňoch zimného semestra. Posledné zápočty a skúšky sú predo dvermi a preto sa tu dnes nebudem nijako extra rozpisovať. Neviem sa už dočkať Vianoc! I keď po období plnom prežierania a rodinnej pohody príde strastiplné skúškové. No ale strastiplné je to rozhodne aj v týchto dňoch. Asi sa Vám len trošku posťažujem, ako väčšina študentov, v tomto predvianočnom období. Nielen že je potrebné riešiť darčeky, ale zároveň uzatvárať predmety, odovzdávať zadania a seminárky a v mojom prípade sa k tomu aj presúvať medzi dvomi mestami. Našťastie, ako „inteligentná“ žena, som tento rok darčeky poriešila už koncom novembra a mám teraz o starosť menej. Tipy na dárky som Vám už písala, čiže ak stále váhaš čo a komu kúpiť, môžeš sa skočiť inšpirovať!

I keď je s uzatvárajúcim rokom stále viac a viac povinností, skúsme si tieto sychravé dni skúsme spríjemňovať, napr. teplým čajom (pri učení) a voňavými sviečkami. Nalaďme sa na atmosféru vianočnými piesňonkami, zabaľme sa do teplej deky a vnímajme to pekné, čoho je stále dostatok.

Outfit bol fotený ešte niekedy v novembri, keď som to, celkom v pohode, zvládala aj v saku. Dostáva sa, žiaľ, na blog, až dnes, no ak vymeníte sako za teplejší kabát, myslím, že celkom môže byť. 🙂 Osobne si myslím, že spona/brošňa, ktorú mám zapnutú na košeli je dokonalá k štedrovečernému stolu a s menšími obmenami aj celý outfit, ktorého popis, je, ako zvyčajne, pod fotkami. Fotky od šikovného Romana sa Vám, hope so, páčia rovnako ako mne, a na záver želám krásny týždeň. Ľúbme sa aj v decembrovom chaose! 

*Spolupráca

 Sako, Košeľa: Vintage / Rifle, Kabelka, Klobúk, Náušnice: H&M / Čižmičky: Bonprix / Spona/Brošňa: Addict / Hodinky: ? / Náramok: New Yorker / Okuliare: Aliexpress

Fotograf: Roman Solar

 

Bianka ♡

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz