Farby 🌈

Biankovo/ júl 25, 2018/ Outfity/ 3 comments

Ahojte, ozývam sa až po mesiaci, no už v pohodlí domova. Ako som písala v predošlom príspevku, mesiac som strávila v Prahe a teraz si plnými dúškami vychutnávam leto a slnečné počasie. Vraj ste tu mali celkom daždivo. 😀 Ja som už, chvalabohu, prišla zo slnečnej Prahy, do slnečného Svidníka. O tom, ako bolo na „fuške“ a v prenádhernej Prahe Vám napíšem v nejakom neskoršom príspevku. Zozbierala som plno fotiek, ku ktorým sa však dostanem až o pár dní, keďže sa mi týždeň pred odchodom pokazil telefón, v ktorom mám „celý svoj svet“ a momentálne je v oprave. Ostáva mi už len dúfať, že všetky spomienkové fotky ostanú na svojom mieste a vy ich budete môcť, spolu s cestovateľským článkom, vidieť na blogu. Zopár fotiek som dávala aj na Instagram, tak ak si ich ešte nevidel… utekaj!

Fotky dnešného outfitu vznikli pár minút pred otváračkou Addict obchodu na Obchodnej ulici v Bratislave, ktorej som sa zúčastnila pred odchodom do Prahy. Ako tak pozerám, mám pocit, že farebnejší outfit ste na mojom blogu ešte nevideli. 😀 Celkom som sa hecla a rozhodla sa nezakomponovať čiernu, keď už je to leto.. Verím, že sa Vám farby v mojom prevedení páčia a užijete si atmosféru z fotiek, ktoré mi jemne pripomínajú Benátky, či nejakú letnú destináciu. Fotiek je viac než dosť a o ich vznik sa postaral Eduard Daniš a spoluprácu s ním uvidíte niekedy určite opäť.

Majte sa krásne a najkrajšie!

Kimono, Sandálky: Bershka / Nohavice: F&F / Tričko: Second-hand (New look) / Kabelka: ? / Okuliare: Aliexpress / Opasok: C&A / Náušnice, Prstene: Orsay

Fotograf: Eduard Daniš photography

 

Bianka ♡

Leave a Reply

3 Comments on "Farby 🌈"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Viki
Guest

krásne farby outfitu 🙂 a tie okuliare sú super 🙂

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

trackback

[…] Farby 🌈 […]

wpDiscuz