Tri roky & Veľká noc

Biankovo/ apríl 1, 2018/ Fotenia/ 0 comments

29. marca to boli tri roky! 

Ja vlastne ani nechápem, ako to rýchlo ubehlo. Spomínam si na to, akoby to bolo včera. Bola nedeľa. Presne týždeň pred Veľkou nocou. 29. marec a ja som sa po dlhom rozhodovaní a veľkých túžbach rozhodla založiť si blog. S napätím a v strachu som čakala na odozvy a bola som príjemne prekvapená. Vtedy to všetko vyzeralo úplne inak. Moje predstavy, fotky, outfity a pózy. Malé decuľo. Nevedela som o čom budem písať, čo chcem ľuďom odovzdať, a akým smerom sa chcem uberať. Vedela som len to, že módu milujem a chcem sa so svojou vášňou podeliť aj s inými. Nikdy som nemala ambíciu byť slávna, ovplyvňovať niekoľko tisíc ľudí, alebo mať miliónové publikum na Instagrame. Chcela som, a stále chcem, robiť len to, čo ma baví a ak to baví aj vás, splnilo, ba až prekročilo, to moje očakávania. Založiť si blog pokladám za jedno z mojich najlepších rozhodnutí a aj keď to nerobím najlepšie, nemám stotisícové publikum, ani si o sebe nemyslím, že som expert na módu, top stylistka, či najlepšie dievča, verím, že to zmysel má a vidím, že sa to posúva. 

Za tri roky som spoznala veľa nových, inšpiratívnych a milých ľudí. Či už fotografov, ktorí urobili neraz dokonalú prácu, okoloidúcich, alebo blogerky, ktoré sú presne také, ako aj v tomto internetovom svete. Bez blogu by som nemala možnosť sa s nimi stretnúť a to je presne to čaro. Keď sa vrátim v čase a vidím seba pred tromi rokmi, nevedela by som si predstaviť, že ma bude fotiť niekto iný, ako moja Katka 😀 Hanbila som sa len pred ňou (a to sa poznáme nejaký ten piatok) a nie, aby som pózovala pred úplne cudzími ľuďmi. A viem, že bez blogu, by som sa k takýmto veciam nikdy nedostala. 

Nechcem tu mať príhovor, ako keby som vyhrala OTA, ale naozaj veľké ďakujem vám, ktorí sa tu občas pristavíte. Veľmi si to vážim! Možno vás niečo inšpirovalo, možno len z nudy, alebo len chcete vidieť, čo tá, Biana, zasa vymyslela. Som nesmierne vďačná za všetky možnosti, ktoré mi boli počas tohto roka ponúknuté a som obohatená každým človekom, ktorého som vďaka blogu stretla. Pamätajte, že je nesmierne dôležité, akými ľuďmi sa obklopujete a s kým trávite čas, lebo je to potom vaše zrkadlo. Všetkým, ktorí ste sa akýmkoľvek spôsobom pričinili na Biankove, ĎAKUJEM!

Tento článok tu mal byť už vo štvrtok, no zároveň som sa chcela vyjadriť aj k Veľkej noci a rodinnej pohode a tak som to spojila do jedného článku s fotkami. Dokonca aj v rovnaký deň (cháp počas Veľkonočnej nedele) som pred tromi rokmi pridala svoj prvý outfit na blog. Pamätáte si na ten zelený kabát? A keď to mám už všetko spojiť dohromady, tak aj pred rokom bol môj prvý, nový príspevok, pod touto doménou, práve k dvojročnému blogovaniu a toto je presne 20. príspevok na blogu. Ako sa to všetko krásne spája, čo? 😀

Prajem vám krásne Veľkonočné sviatky. Nezabúdajme, o kom to všetko je. Že bez toho, čo sa pred rokmi stalo by sme tu neboli s toľkými možnosťami a cestami. Že to nie je len o obžerstve a klobáskach, ale o uvedomení si toho, čo pre nás jeden muž pred pár rokmi urobil. ✞ Zajtra sviatky nekončia, len začínajú. Strávte ich s rodinou, lebo, aj keď to znie ako strašné klišé, je to to jediné, čo naozaj máme. Buďme šťastní a spokojní. 

Požehnané sviatky!

Fotograf: Marek Ševc

 

Bianka ♡

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz