F-boutique Rinascimento

Biankovo/ marec 4, 2018/ Eventy/ 5 comments

Ak ma sledujete na Instagrame (ak nie, hneď to naprav), zaiste vám neunikol event, ktorý som veľmi intenzívne promovala v IG príbehoch minulú sobotu, a to je akcia, ktorá sa konala v Michalovciach. Spolu s Viki, ktorú poznáte z blogu Victoria stories sme boli pozvané na módnu prehliadku, ktorú organizoval F-boutique, v spojení so známou značkou Rinascimento. V ich predajni, v Michalovciach, nájdete krásne kúsky od tejto značky, ktoré potešia oko nejednej módnej milovníčky. 

Keď ma pozvali na akciu, v podstate, som ani sama nevedela, čo mám od toho večera čakať. Potvrdilo sa mi však, že keď nemáte veľké oči a pripravený dokonalý scenár, dopadne to vždy najlepšie. Nečakala som, že nás, ako blogerky, tak veľmi milo privítajú, predstavia a že nám bude venovaná taká pozornosť. Rozhovory boli veľmi príjemné a moja „prvá mediálna skúsenosť“ bola celkom zaujímavá a hlavne obohacujúca. Keď som počula svoj hlas v mikrofóne, zaraz som sa utvrdila v tom, že kariéru v rádiu alebo televízií, za mikrofónom, mať nikdy nebudem. 😀 😀 Zistila som aj to, že vystupovanie pred ľuďmi nie je vôbec také strašidelné, ako sa zdá, a aj keď môj hlas nie je, nikdy nebol, a ani nebude, natoľko reprezentatívny, aby som si strúhla talkshow v telke, páčilo sa mi to a verím, že budem mať možnosť si takúto skúsenosť zopakovať. Porozprávali sme sa o blogovaní, značke Rinascimento, samotných kúskoch v butiku, no aj o tom, ako sa obliekajú slovenské ženy a posúdili sme aj rozdiely medzi východniarkami a západniarkami. Na naše prekvapenie sme zistili, že (žiaľ) ženy na východe nevnímajú, až tak, blogerov a influencerov, ako je to v iných kútoch Slovenska (prevažne na západe) a preto to tu treba trošku prebudiť a dostať viac do povedomia. Za úlohu sme dostali zostaviť outfit z predajne, popísať jednotlivé kúsky a keďže, ja neviem povedať nie, musela som svoj outfit odprezentovať aj na sebe 😀 Pomedzi naše rozhovory nás celým večerom sprevádzala módna prehliadka, ktorej bola aj akcia venovaná, a predviedli sa nie len modely pre ženy vo veľkosti 32 a 34.

Celý večer som sa cítila naozaj veľmi príjemne a bola som veľmi rada, že som mala možnosť zúčastniť sa. Viki a jej priateľovi ďakujem za milú spoločnosť, fotky a F-boutique za pozvanie a nové skúsenosti. Vo fotkách môžete vidieť postupne, takmer, celý priebeh večera.

Fotograf: ja, Victoria stories

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

5 Comments on "F-boutique Rinascimento"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Katulienka
Guest

Kráska 🌸

Viki
Guest
trackback

[…] F-boutique Rinascimento […]

wpDiscuz