Zmeny

Biankovo/ február 11, 2018/ Outfity/ 0 comments

Krásnu a pohodovú nedeľu prajem!

Trojtýždňové voľno sa mi už pomaly, ale isto končí. Prichádzajúcim pondelkom sa vraciam z pohodlia domova opäť do Košíc a začína mi druhý semestre. Našťastie, ten prvý dopadol úspešne a som zvedavko, čo prinesie ten ďalší. 

Ubehlo to nesmierne rýchlo a verím, že rovnako rýchlo sa dostaneme aj k letu. Posledný týždeň som dva dni strávila v Bratislave. Mám to tam rád! A môžem úprimne povedať, že keď som prechádzala ulicami, pol rok strávený v hlavnom meste, na mne zanechal stopy a začalo mi to tam chýbať. Našťastie, nie až tak, že by som sa tam vrátila. Totiž, v žiadnom prípade by som nechcela späť školu v BA, neviem si tam predstaviť ani svoj život (ale človek mieni… veď to poznáme), no keď mám správnych ľudí okolo seba, cítim sa tam dobre. Je to v podstate moja dovolenková, a z časti, aj pracovná destinácia. No zatiaľ som viac, než len spokojná v Košiciach. Bolo fajn si zaspomínať, na pár dní zmeniť vzduch, namiesto domáceho ničnerobenia. Ako na potvoru začalo v druhý deň môjho príchodu snežiť. Určite ste počuli o osem centimetrovej kalamite, ktorá postihla Bratislavu. 😀 Autobusy meškali, auta stáli v zápchach.. bolo to naozaj jedno veľké zmätenisko. Je veľká škoda, že naše hlavné mesto sa nevie postarať a dostatočne sa pripraviť na sneh. Totiž, stále keď mám cestu do BA, snažím sa naplánovať si fotenie. Rovnako to bolo aj teraz. Mali sme fotiť vonku, no to sa naozaj nedalo. Tak sme vbehli do kaviarne a fotky uvidíte čoskoro! 

Dnešný outfit sme fotili opäť s mojou dvornou fotografkou Katkou v piatok a dnes si ho môžete vychutnať vy. Na dnes vsjo, majte sa.

Kabát: New Yorker / Nohavice: Mango / Sveter: Terranova / Košeľa: Vintage / Topánky: Poľsko / Kabelka: F&F / Šatka, Okuliare, Náušnice: Aliexpress

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz