Na dámu.

Biankovo/ január 29, 2018/ Outfity/ 5 comments

Čauko!

V prvom rade, šťastný, ničím nerušený, požehnaný, plný splnených prianí a želaní, „nový“ rok 2018. Nie tak už celkom nový, svieži, no o to viac všetkého vám želám do ďalšieho kalendárneho roka, aj keď sa dnes píše 29. január. 

V poslednej dobe si čoraz viac uvedomujem, ako obdivujem všetky blogerky. Mnohé stíhajú skĺbiť školu, voľný čas, pracovné povinnosti a blog dohromady. Mne to vôbec, ale že vôbec neide. 😀 Akosi som sa ešte stále nenaučila plnohodnotne a efektívne využívať svoj voľný čas v Košiciach a aj keď ho bolo žalostne málo, všetko by sa dalo. V zimnom semestri som stihla v KE nafotiť jeden outfit, čo mňa samú veľmi hnevá. Nechcem sa teraz sťažovať, len ako to píšem, aj sama sebe vravím a utvrdzujem sa v tom, že treba zabrať. Vo všetkom! Bez chute, odovzdanosti a čiastočnej obety sa nedokáže vybudovať niečo veľké a silné. Či už pracujete, študujete, alebo vytvárate niečo nové.

Zhruba pred týždňom som doskúškovala a úspešne ukončila svoj prvý vysokoškolský semester. Ani si neviete predstaviť, aký som šťastko. Teda tí, ktorí niečo podobné zažívate a neviete sa vymaniť z kníh, tento blažený pocit určite poznáte. Nechcem tu písať, ako veľmi veľa toho bolo, lebo v porovnaní so študentmi farmácie, medicíny, či technických odborov som na tom relatívne dobre, no ide skôr o vnútorný pocit a spokojnosť zo samej seba. Určite mi rozumiete.

Outfit som vyskladala za 5 minút, keďže som ho neraz mala oblečený. Vyzerá to možno tak, že som zo skrine vytiahla všetko čierne a bordové a poskladala to na seba. 😀 Ak tu chodíte už dlhšie, viete, že omnoho viac nosím outfity „na dámu“, ako tie športové. Sukničky, šatičky a elegancia, to je môjmu srdcu blízke. 

Ahojte!

Sukňa, Kabelka: H&M / Koženková bunda: PL / Čižmy: CCC / Šál: Primark / Klobúk: New Yorker / Rolák: Stradivarius / Prsteň: Orsay

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

5 Comments on "Na dámu."

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Barbora V.
Guest

Moc pěkný outfit a fotky 🙂 Klobouček ti sluší

Viki
Guest

skvelá farebná kombinácia 🙂 a aké máš ružovučké pacičky :D:D asi bola zima

My Supercalifragilisticexpialidocious Diary | Live Better, Love Harder & Cure Hangovers

trackback

[…] Na dámu. […]

wpDiscuz