Závan zimy

Biankovo/ december 1, 2017/ Outfity/ 1 comments

Dnes je 1.12. Na Instagrame vidím hŕbu storiek a fotiek, ako v rôznych kútoch Slovenska pani Zima zaúradovala a prikryla krajinu krásnym bielym plášťom. U nás je však realita úplne iná. Včera som sa v Košiciach zobudila do daždivého a pochmúrneho rána, ktoré sprevádzala chumelica, ktorá bola síce závanom zimy, no za krátky čas sa na zemi objavila „čľaptavica“ spojená s blatom. V noci som prišla domov a keďže sme na severe, rátala som s tým, že mierna snehová prikrývka sa objaví aspoň v našom regióne, nuž.. #snívajtesnami. Pevne však verím, že čochvíľa sa všetko zmení a budem sa, aj ja, zobúdzať do zasneženej krajiny.

Ale dosť bolo počasie, mám pocit, že sa mením na rosničku. 😀 Keďže nevlastním meteorologický, ale módny blog, nasledujúce vety budú venované už iba móde a outfitu, ktorý vám dnes ponúkam. Fotila som prvýkrát počas školy v Košiciach a outfit vznikol minulý týždeň. Naskladala som na seba väčšinu pletených vecí, ktoré v Košiciach mám a tram ta da dááá… Myslím, že aj outfit značne plní úlohu k téme „závan zimy“. Jediné pončo, ktoré vlastním je práve to dnešné. Kúpila som ho minulý rok v Primarku, vo Viedni, počas predvianočných nákupov, keď som si vravela, že ho nutne potrebujem, keďže to bol hit sezóny a pravdu povediac, veľmi som ho nevynosila. Jeho počet nosení by som snáď mohla zrátať aj na jednej ruke. A opäť sa mi potvrdilo, že nie všetky trendy si obľúbi každý. Holé kotníky a čiapka, to je také moje 😀 , navyše, keď je vonku 5 stupňov. Pastelové farby som sa snažila zladiť s modrou, navrstvila zopár vrstiev oblečenia a išlo sa fotiť.

Majte pekný víkend, budem sa snažiť ozvať čoskoro. ♡

Pončo: Primark / Rifle: Bershka / Topánky: Mumax / Sveter: H&M / Šál: New Yorker / Čiapka: Takko Fashion / Kabelka: Darček / Hodinky: ??

Fotograf: Marks photo

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

1 Comment on "Závan zimy"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] Závan zimy. […]

wpDiscuz