#BackToSchool 2.

Biankovo/ október 8, 2017/ Outfity/ 2 comments

Ako prežívate začiatky školy? Máte toho už teraz dosť, alebo ste nabehli na vlnu školských povinností úspešne? Prvé školské týždne bývajú síce trošku „zubaté“, no po prvom mesiaci sa už snáď vieme všetci pekne rozbehnúť. Od začiatku šk. roka ubehol už nejaký ten mesiac (mne konkrétne 3 týždne), no to nič nemení na situácií, že by sme si mohli dať opäť outfit v téme #backtoschool. Počas Babieho leta, alebo teplejšej jesene to určite zvládnem aj takto, no keď som dnes ráno išla do cerkvi, bola som zafúľaná od hlavy až po päty, čiže na takúto outfitovú inšpiráciu to už teraz absolútne nevidím. Nečuduj sa svetu, keď fotky vznikli zhruba mesiac dozadu.

Pastelové farbičky mám veľmi rada, i keď sa v mojom šatníku objavujú zriedkavo, ale celý outfit som poňala práve v tomto štýle. Bundičku som kúpila v letných výpredajoch koncom augusta a padla mi ihneď do oka svojim zaujímavým riešením volánov. Je veľmi jemná a praktická. Síce som ju veľmi nevynosila, no verím, že budúce leto bude no. 1 v mojom šatníku. 

Dnes len takto v skratke, snáď sa o týždeň rozpíšem trošku viac.

Veľa lásky.❤️

Bundička: Bershka / Sukňa: New Yorker / Tričko: Cropp Town / Topánky, Náušnice: Poľsko / Kabelka: F&F / Prstienky: Neznáme

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

2 Comments on "#BackToSchool 2."

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Rose Tascher
Guest

Bundička je nádherná 🙂

wpDiscuz