#BackToSchool 1.

Biankovo/ september 11, 2017/ Outfity/ 4 comments

Téma #backtochool je v posledných dňoch pre všetkých žiakov a študentov snáď najaktuálnejšou. Od začiatku augusta nám obchodné reťazce ponúkajú spleť zošitov, pier, cerúzok, dokonca aj oblečenia. A to všetko pod hlavným marketingovým zámerom „back to school“. Hlavným bodom značiek je prilákať čo najviac zákazníkov, keďže žiaci toho pred začiatkom roka potrebujú neúrekom. Nečudujem sa. Ja som v auguste trošku zvoľnila a týždeň po začiatku šk. roka som vám pripravila prvý z rady outfitov, ktorý sa nesie v duchu „späť do školy“. Je ležérny, jednoduchý, trošku šmrncovný s doplnením farieb, strihov a vzorov. Snáď vám to pomôže, ako inšpirácia. Toto sa do školy určite hodí! 

Červená koženková bunda je mojím najnovším úlovkom. Kúpila som ju v zľave v Bershke a som s ňou veľmi spokojná. Je variabilná a perfektne sa nosí. Nohavice mám už pár mesiacov, no za posledné leto sú u mňa najnositeľnejším kúskom. Tak pohodlné a skladné nohavice som už dlho nemala. Prekvapivo sa mi hodia k väčšej časti tričiek, ktoré vlastním a aj z toho dôvodu si vysluhujú zelenú. Leto bolo také všelijaké a preto to tieto voľné a ľahké nohavice vyhrávali. Tenisky v podobe nadčasových bielych Conversiek a ruksak na uloženie kníh a zošitov do školy. Tadadáááá a tématický outfit je na svete.

Outfit pocvakala po dlhšom čase opäť moja dvorná fotografka Katka.

Majte sa krásne a ahojteeee! 🙂

Koženková bunda: Bershka / Nohavice: Stradivarius / Košeľa: Vintage / Tenisky: Converse//Obuvame.sk / Ruksak: New Yorker / Obal na notebook: H&M / Hodinky, Náušnice: Čínsky obchod

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

4 Comments on "#BackToSchool 1."

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
Rose Tascher
Guest

Miluji ten outfit, fakt se povedl! :))

Lily of the valley
Guest

Jeej, tento outfit ti veľmi pristane, akoby bol vyrobený presne na teba, teda aspoň mne k tebe sedí presne taký štýl. 🙂 A teda s tým ruksakom a okuliarmi si ako vyšitá na back to school!

LILY OF THE VALLEY

wpDiscuz