Otepľuje sa!

Biankovo/ máj 21, 2017/ Outfity/ 0 comments

 

Otepľuje sa nám. Konečne. Slnko už viac svieti a ja mám oveľa väčšiu chuť do života. Písala som už viackrát, že ma slnko dobíja neskutočnou energiou a mám tak oveľa väčšiu chuť, či už vstať, alebo robiť čokoľvek iné. Radšej nech je -20, len nech svieti slnko, ako keby malo byť teplo a bez žiadného slnečného lúča. Takto to vnímam ja! A vy ako? Posledné dni mi maximálne vyhovovali a aj keď to už dnes vyzerá celkom na zmenu, užila som ti to.

Čo sa týka posledných dní, mala som možnosť zúčastniť sa pikniku blogerov v Bratislave (video z akcie si pozri TU! ) Náramne som si to užila, počasie nám vyšlo a spoznala som veľa super dievčat, s ktorými sme mali spoločné témy.

Fotenie dnešného outfitu som absolvovala deň po Fashion Marš-i (zhruba pre 3 týždňami) a vtedy až tak úplne teplo nebolo, no slnko to všetko zachránilo. Fotila som so šikovným fotografom Martinom, ktorý okrem toho, že to s foťáčikom vie, je aj veľmi milý a priateľský. Keď mi poslal fotky „híkala“ a ohkala“ som, #jetolaska. Nuž, veď posúďte sami. 

Skombinovala som vzory, jemne dokombinovala farbou a outfit je na svete.

Koženková bunda: Forever 21 / Sukňa, Klobúk: H&M / Tričko: Aliexpress / Náhrdelník: Matilda Makes / Topánky, Kabelka: F&F / Okuliare, Prsteň: Gate

Fotograf: Martin Šándor

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz