Magnólie 🌺

Biankovo/ máj 15, 2017/ Outfity/ 3 comments

Čaveny!

Predstavujem vám dnes moje historicky prvé fotky s magnóliami.  Stále som také túžila mať, keďže sa mi veľmi páčili a tie kvety sú jednoducho neodolateľné. V Bratislave, v Medickej je krásny magnóliový strom, no nikdy som ho nemala možnosť vidieť rozkvitnutý. V sobotu pred 2 týždňami som bola pozvaná na blogger mEATing, ktorý sa konal v Prešove a keďže som bola doma, nedalo mi nezúčastniť sa.

Poznáte Viky z blogu Simply the blog? Okrem toho, že je to skvelá blogerka, je aj fotografka a nesmierne milá žienka. Keďže sme obe z východu stretli sme sa krátko pred meetingom a dali sme fotenie. Predtým sme ani len netušili, že v centre Prešova na nás budú čakať takéto skvostné stromy. Trošku ma len mrzelo, že keby som to bola vedela, obliekla by som si niečo farebnejšie a pestrejšie. Nuž, ale.. Vikine fotky nájdete na Simply photos a určite odporúčam pozrieť si jej tvorbu.

Koženková bunda, Topánky: Forever 21 / Sukňa: Neznáma / Klobúk, Kabelka: H&M / Tričko: Vintage / Choker: Aliexpress 

Fotograf: Victoria photo stories

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

3 Comments on "Magnólie 🌺"

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] Magnólie 🌺 […]

trackback

[…] komentár nepotrebujú. Outfit dokonale podtrhla svojimi fotkami Viki, s ktorou sme fotili aj tento outfit a je veľká šikovníčka. […]

trackback

[…] Magnólie 🌺 […]

wpDiscuz