Prečo to neskúsiť..

Biankovo/ apríl 7, 2017/ Outfity/ 0 comments

 

Skúšame. Nové veci, nové farby.. Objavujeme. Nové miesta, nové chute, nové štýly.. A mohla by som pokračovať donekonečna. Vraví sa, že každý deň je nový začiatok, že? Každý deň máme možnosť byť lepším človekom, novým objavovateľom, milionárom atď. Každý deň môže byť novým štartom, novým odrazovým mostíkom, jednoducho novým dňom na plnenie si snov. Máme dnes nespočetné množstvo možností a či už veda, medicína, alebo príroda nás obohacujú svojimi poznatkami každý deň. Z mužov sa dajú spraviť ženy a naopak (nech to teraz, prosím, nevyzneje, že to podporujem), tuk zo zadku sa dá dať do pier (naopak snáď nie :-D), vlasy sa dajú upraviť, nechty predĺžiť, plastika sem a tam.. Niekedy ide o radikálnu zmenu, inokedy len musíme zabojovať sami so sebou a odhodlať sa na úplnú banalitu. Chcete podnikať? Tak s tým začnite! Ostrihať sa? Vlasy predsa dorastú. Na prvých krokoch predsa nie je nič záhadné, no predsa je to tak ťažké. Často potrebujeme mať okolo seba správnych ľudí, ktorý nás nakopnú, no niekedy si to treba len v hlave všetko poskladať a vymyslieť „plán hry“. Nechcem teraz vyznieť ako motivačná knižka, i keď aj tá niekedy pomôže, skôr ide o to, že je super byť uvolneným človekom a nebáť sa robiť to, čo niekde vo vnútri chceme, odhliadnúc na následky a v konečnom dôsledku to môže u ľudí vyvolať excelentný dojem. Tak prečo to neskúsiť?

A prečo neskúsiť aj niečo úplne obyčajné a easy? Začala som s touto témou, lebo mám niečo nové aj ja. Nič prelomové, nemyslite si. Dnes som to riskla s výrazným rúžom od NYX-u, ktorý je láska. Kto ma pozná vie, že rúže milujem, ale takýto bláznivý som, až doteraz, doma nemala. Stavila som na fialové pery a outfit postavila práve na doplnku v podobe rúžu, ktorý dokáže poriadne zamiešať karty, čo poviete? Viaceré ste mi písali, čo to je zač, tak je to TENTO a nájdete ho v hociktorej predajni značky NYX, alebo asi aj hocikde na internete. Hecla som sa a spravila si asi prvýkrát v živote dlhé linky a dosť sa mi to páči. 😀 Asi to budem praktizovať častejšie. Denim + denim, pár čiernych doplnkov a je to.

 Do konca apríla môžeš môj blog a mňa (alebo hociktorého iného blogera, ktorého máš rád) podporiť v súťaži Bloger roka 2017 🙂 Tak ak to tak cítiš, rád ma sleduješ, páči sa ti moja tvorba, alebo občas prečítaš pár viet, budem rada, ak zahlasuješ priamo –> https://blogerroka.sk/2017/biankovo/ !!!  Každý hlas sa počíta! V tomto ročníku postupuje do finále až 10 blogov z jednotlivých kategórii s najvyšším počtom hlasov. Musíš zadať svoj mail a potom ho ísť potvrdiť. Až vtedy bude hlas pripočítaný (môže sa ti vraj objaviť aj v priečinku spam, tak to omrkni, nech hlas nevyjde navnivoč)

Koženková bunda: Forever 21 / Košeľa: Vintage / Rifle: Mumax / Topánky: Gate / Kabelka: F&F / Choker: najlacnejšiabizuteria.sk / Prsteň: Six

Fotograf: Katka Ždiňaková

 

  • Faith. Love. Fashion.
  • Bianka

 

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz