Dva roky.

Biankovo/ marec 29, 2017/ Fotenia, Outfity/ 2 comments

Dva roky outfitov, šiat, sukní, úsmevov, pózičiek, účesov, topánok, kabeliek, farieb/nefarieb, riadkov, viet, nohavíc, rozmýšľania, fotení, rečí, naivity, inšpirácie, prekvapení, snahy, lásky, doplnkov, smiechu, ksichtíkov… Úplne obyčajný 29. marec, len s rozdielom, že pred dvoma rokmi som urobila jedno veľké rozhodnutie. Čas zletel a môj blog, spolu so mnou oslavuje dnes svoje 2. narodeniny. Nerobím dnes nič špeciálne, žiadna oslava, ani party, nemyslite si (bolo by to asi aj trošku smiešne), len tu tak sedím a píšem vám aj sebe pár riadkov a možno trošku bilancujem. Dodnes ma blogovanie veľmi baví a aj keď som sa občas na pár týždňov, či mesiacov odmlčala a len robila všetko iné len nie si obliekla nejaký outfit a šla fotiť, či napísala vám niečo. Stále ma to však doviedlo späť k tomu, čo ma baví a k čomu mám blízko. Som názoru, že ak niečo milujete, netreba sa toho vzdať len kvôli.. (to si doplňte už každý sám). A treba sa asi aj riadiť heslom: „Nedovoľ aby ťa strach z prehry vyradil z hry.“

 Tak som nejako pred dvoma rokmi počas (vtedy) Veľkej noci začala písať si riadky a postovať fotky do svojho internetového sveta. Dobre som vedela (aj viem), že nie som profesionál a že nie som ani najlepšia, ale moja túžba mať blog bola omnoho silnejšia a väčšia, ako obavy a strach z kritiky.

Pevne verím, že to bude ešte nejaký ten rôčik fungovať a že ja sa budem postupne zlepšovať, lebo aj sama vidím, keď si prezriem staré outfity, fotky a moje ksichtíky, že je to asi posun. Snáď to občas oceňujete aj vy. Posúvam sa (možno niekedy pomaly), mením názory, myšlienky a svoje postoje. Po dvoch rokoch som sa konečne dostala aj k novému webu, z čoho som sa veľmi tešila a verím, že to bude len a len napredovať.

A čo si prajem? 1. Naučiť sa hovoriť nie vždy, keď je treba 2. Usporiadať si priority 3. Obklopovať sa len dobrými ľuďmi 4. Byť (vo väčšine prípadov) nad vecou 5. Nežiadať od iných to, čo nemôžu dať 6. Mať viac času 7. Mlčať vždy, keď je treba 8. Nezaťažovať sa vecami, ktoré nemôžem zmeniť. 

Fotky sú dnes od veľkej šikovníčky Moniky Mullerovej, ktorá bola veľmi ochotná a fotilo sa mi s ňou viac, než dobre a to nevravím ani o fotkách, ktoré vznikli v jej rukách. 🙂 Viac príležitostí pre takýchto ľudí!

Skoro všade sú tie balonkové narodeninové fotky a ja dnes rovnako veľmi kreatívne. 😀

Majte krásny zvyšok týždňa.

Dvojka: Aliexpress / Blúzka: Aliexpress / Sukňa: H&M / Koženková budna: Forever 21 / Kabelka: Mumax / Topánky: Topankovo / Prsteň: Six

Fotograf: Monika Muller

 

Faith. Love. Fashion.
Bianka

Leave a Reply

2 Comments on "Dva roky."

Notify of
avatar
Sort by:   newest | oldest | most voted
trackback

[…] Dva roky. […]

trackback

[…] Dva roky. […]

wpDiscuz